Sport

Koszykówka 2016/2017

Drukuj PDF

Dużą niespodziankę sprawiła nam reprezentacja szkoły podczas Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców 22 marca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu Podlaskim.

Zespół w składzie: Dawid Mazurkiewicz – kapitan, Michał Sala, Jacek Łyskiewicz, Damian Michaluk, Radosław Rychlik, Adrian Walczuk, Daniel Błaszczuk, Mateusz Moszkowski, Maciej Juszczuk, Marcin Szymczuk, Marcin Niedzielski, Mateusz Maciejuk – zajął II miejsce.

Natomiast 23 marca 2017 r. w obiektach naszej szkoły o Mistrzostwo Powiatu rywalizowały dziewczęta.

Po długiej i zaciętej walce drużyna w składzie: Paulina Troć – kapitan,  Magdalena Stolarek,  Weronika Harasimiuk,  Emilia Waszczuk, Katarzyna Chwedczuk, Weronika Czarkowska, Justyna Ozioro, Aleksandra Hołubiuk, Gabriela Woch, Weronika Korczak wywalczyła III lokatę.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 

TENIS STOŁOWY 2016-2017

Drukuj PDF

W bieżącym roku szkolnym w obiektach sportowych naszej szkoły gościliśmy uczestników zarówno Finału Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym, który odbył się 03.11.2016 r.  jak i  Finału Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym – 08.02.2017 r.

W zawodach indywidualnych nasi uczniowie Maciej Juszczuk (I BT) i Piotr Struk (II BT) zajęli odpowiednio miejsca V – VI.

Znacznie lepiej spisali się w rywalizacji drużynowej zajmując II miejsce i awansując do zawodów rejonowych, które odbyły się 09.02.2017 r. w ZDZ w Białej Podlaskiej. W Finale Rejonu nasza drużyna chłopców zajęła VII miejsce.

Więcej…
 

BIEG PAPIESKI

Drukuj PDF

Ostatni miesiąc roku szkolnego już dobiega końca, a nasi uczniowie przygotowali nam jeszcze jedną miłą niespodziankę. Podczas Biegu Papieskiego w Janowie Podlaskim 3 czerwca 2016 r. wywalczyli trzy medale: srebrny i dwa brązowe.

W biegu chłopców klas pierwszych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Mateusz Mitura zajął III miejsce, a wśród starszych: Mateusz Moszkowski – II i Eryk Niewęgłowski III.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

 

Więcej…
 

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW 2015/2016

Drukuj PDF

08 marca 2016 r. w hali Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim koszykarskie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego rywalizowały w Finale Powiatu w Koszykówce Chłopców.

Nasza drużyna w składzie: Adam Kwoczko – kapitan, Damian Blimel, Michał Sala, Damian Michaluk, Dawid Mazurkiewicz, Mateusz Moszkowski,  Sebastian Żylik, Patryk Pacyga, Niewęgłowski Eryk, Błaszczuk Daniel, Grzegorz Woliński, Jacek Łyskiewicz – rezerwowy zajęła III miejsce.

GRATULUJEMY!

Więcej…
 

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY 2015/2016

Drukuj PDF

W bieżącym roku szkolnym byliśmy gospodarzami Finału Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym, który odbył się 11. 01. 2016 r. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta reprezentujący naszą szkołę spisali się znakomicie zajmując wysokie miejsca:

Piotr Struk i Dawid Rojek zajęli II miejsce i awansowali do etapu rejonowego, natomiast  Ilona Wołosiuk i Dominika Korolczuk zajęły III miejsce.

W zawodach rejonowych, które odbyły się 28. 01. 2016 r. w ZDZ w Białej Podlaskiej Piotr Struk i Dawid Rojek zajęli IV miejsce.

GRATULUJEMY!

Więcej…
 

FINAŁY POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ I PIŁCE RĘCZNEJ 2015/2016

Drukuj PDF

22 stycznia 2016 r. w Terespolu odbyły się zawody Finału Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, gdzie nasi zawodnicy po zaciętych grach zajęli V miejsce.

Skład naszej drużyny:  Damian Michaluk, Emil Sokoluk, Dawid Rojek, Patryk Pacyga, Mateusz Moszkowski, Karol Stańczuk, Radosław Rychlik, Dawid Mazurkiewicz, Walczuk Adrian, Niewęgłowski Eryk, Dawid Kaczan.

Lepiej spisali się piłkarze ręczni, którzy 04 lutego 2016 r. w hali sportowej LO w Międzyrzecu Podlaskim, podczas Finału Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców po twardych pojedynkach na boisku i pięknych obronach bramkarza zajęli III miejsce.

Szkołę reprezentowali: Dawid Rojek, Jakub Jawoszek, Patryk Pacyga, Damian Blimel, Damian Michaluk, Radosław Rychlik, Adam Kwoczko, Kamil Horbowicz, Mateusz Moszkowski, Marcin Niedzielski, Kamil Jarocki, Jakub Ciesielczuk, Mateusz Bujalski.

GRATULUJEMY!

Więcej…
 

Jesienne zmagania sportowe 2015/2016

Drukuj PDF

I okres roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęliśmy od zawodów biegowych. Młodzież uczestniczyła w Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu, Biegach Przełajowych w Rokitnie, Lidze Lekkoatletycznej w Białej Podlaskiej oraz Przełajowych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim.

Najlepszym reprezentantem naszej szkoły okazał się Daniel Błaszczuk (kl. I PTB), który w Rokitnie  wywalczył brązowy medal.  Ponadto bardzo dobre wyniki w Lidze Lekkoatletycznej wypracowali Daniel Piotrowicz (kl. IV HTF) w pchnięciu kulą i Patryk Pacyga (kl. III BT) w biegu na 100 metrów.

Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam tenisiści. W Finale Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym rozegranym w naszych obiektach sportowych Dominika Korolczuk (kl. IV PT) zajęła II,  a Ilona Wołosiuk (kl. IV HTF)  III miejsce i obie uczestniczyły w rozgrywkach na szczeblu rejonu w Parczewie.

Więcej…
 

Uczniowie ZSCKR Leśna Podlaska najlepsi w powiecie bialskim w halowej piłce nożnej!

Drukuj PDF

Miłą niespodzianką zakończył się Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, jaki rozegrano 22 stycznia 2015 r. w Terespolu.

Nasi chłopcy, pod opieką pani Renaty Sikory, w rozgrywkach szkół ponadgimnazjalnych powiatu ziemskiego po zaciętych pojedynkach grupowych z LO Terespol i LO Międzyrzec Podlaski, a następnie zwycięskim meczu półfinałowym z ZSP Międzyrzec Podlaski dostali szansę gry o I miejsce.

W meczu finałowym nasi zawodnicy zmierzyli się z ZS Małaszewicze wygrywając spotkanie 1:0.

Nasza drużyna zajęła I miejsce i będzie reprezentowała Powiat Bialski w zawodach rejonowych, które rozegrane zostaną 29 stycznia w Łukowie.

Skład zwycięskiego zespołu:

Dawid Rojek - kapitan zespołu, Damian Stanilewicz, Emil Sokoluk, Cezary Stefaniuk, Przemysław Rogoźnicki, Mateusz Adamiuk, Damian Michaluk,  Karol Stańczuk - bramkarz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Więcej…
 

JESIENNE BIEGANIE 2014 – 2015

Drukuj PDF

Rok szkolny 2014/2015 tradycyjnie rozpoczęły zawody biegowe indywidualne i drużynowe. Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Renaty Sikory uczestniczyli m. in. w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rokitnie, Biegach Ulicznych w Terespolu, Przełajowych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim.

Naszą najlepszą zawodniczką jest Katarzyna Chwedczuk z klasy II PT, która w Rokitnie zajęła II miejsce,a w Janowie Podlaskim – III miejsce.

Ponadto punkty dla szkoły zdobywali: Dawid Struk, Kacper Plażuk, Karol Ilczuk, Przemysław Rogoźnicki – wszyscy z klasy I BT a.

Nasi uczniowie startowali również w Finale Powiatu Ligi Lekkoatletycznej, który odbył się 10. 10. 2014 r. na stadionie lekkoatletycznym bialskiej AWF.

Więcej…
 

Indywidualny i drużynowy tenis stołowy 2014-2015

Drukuj PDF

W obiektach sportowych naszej szkoły gościliśmy uczestników zarówno Finału Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym, który odbył się 04.11.2014r.  jak i  Finału Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym – 08.01.2015 r.

Naszą najlepszą zawodniczką w zawodach indywidualnych jest Ilona Wołosiuk z klasy III HTF, która zajęła II miejsce uzyskując awans do turnieju rejonowego.

IV miejsca zajęli: Dominika Korolczuk (III PT) i Dawid Rojek (III HTF).

W Finale Rejonu, który się odbył się 19.11.2014 r. w Parczewie Ilona Wołosiuk zajęła VI miejsce.

W zawodach drużynowych dziewczęta: Dominika Korolczuk (III PT) i Paulina Troć (I PT) zajęły III miejsce, chłopcy: Dawid Rojek (III HTF) i Mateusz Adamiuk (II PT) również zajęli III miejsce.

 

Naszymi tenisistami opiekuje się Pani Honorata Godlewska.

 

Więcej…
 

ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM 2013 - 2014

Drukuj PDF

W bieżącym roku szkolnym byliśmy gospodarzami zawodów w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym.

W Finale Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym, który odbył się 04. 02. 2014 r. nasi uczniowie: Mateusz Iwaniuk i Dawid Rojek zajęli bardzo dobre III miejsce. W zawodach indywidualnych startowały także dziewczęta: Ilona Wołosiuk i Dominika Korolczuk.

 

ZAWODY W GRACH ZESPOŁOWYCH 2013 - 2014

Drukuj PDF

16 stycznia 2014 r. byliśmy gospodarzami zawodów Eliminacyjnych do Finału Powiatu w Siatkówce Chłopców. W wyniku sportowej rywalizacji nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do turnieju finałowego jaki rozegrano 10 lutego 2014 r. w Międzyrzecu Podlaskim. W Finale Powiatu nasi zawodnicy: Arkadiusz Domański, Jakub Jawoszek, Dawid Rojek, Damian Michaluk, Emil Sokoluk, Mateusz Piskorz, Adam Kwoczko i Radosław Budrewicz zajęli IV miejsce.

12 lutego 2014 r. w Terespolu odbyły się zawody Finału Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, gdzie nasi zawodnicy: Andrzej Goć, Kamil Lipka, Dawid Dorofiejuk, Cezary Stefaniuk, Damian Prokopiuk, Arkadiusz Domański, Dawid Rojek, Damian Michaluk, Emil Sokoluk zajęli Vmiejsce.

18 lutego 2014 r. ponownie gościliśmy w hali sportowej LO w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie rozegrano Finał Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Po wielu zaciętych, twardych pojedynkach na boisku i pięknych obronach bramkarza nasi zawodnicy: Sebastian Mazurkiewicz, Kamil Lipka, Dawid Dorofiejuk, Cezary Stefaniuk, Arkadiusz Domański, Dawid Rojek, Emil Sokoluk, Jakub Jawoszek, Patryk Pacyga zakończyli zawody na IV miejscu.

20 marca 2014 r. w obiektach sportowych naszej szkoły zostały rozegrane zawody Eliminacyjne w Koszykówce Chłopców. Po dobrej grze i głośnym dopingu kolegów zajęliśmy II miejsce awansując do turnieju Finałowego, w którym z powodu kontuzji podstawowych zawodników nie startowaliśmy.

Więcej…
 

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE I BIEGOWE 2013 - 2014

Drukuj PDF

Oto najlepsze wyniki naszych lekkoatletów w roku szkolnym 2013/2014:

Daniel Piotrowicz – I miejsce w pchnięciu kulą

Adam Czernik – II miejsce w pchnięciu kulą

Patryk Pacyga  – III miejsce w biegu na dystansie 100 m.

Katarzyna Chwedczuk – IV miejsce w biegu na dystansie 800 m.

Kamil Lipka – IV miejsce w skoku w dal

w Finale Powiatu Ligi Lekkoatletycznej – 30. 09.2013 r. Biała Podlaska

 

Katarzyna Chwedczuk – I miejsce

Sebastian Żylik – I miejsce

Jakub Jawoszek – I miejsce

Dominika Pieniak – II miejsce

Adrian Filipiuk – II miejsce

w I Biegach Kościuszkowskich – 14. 05. 2014 r. Leśna Podlaska

 

Katarzyna Chwedczuk – IV miejsce

w Biegu Konstytucji 3 Maja – 09. 05. 2014 r. Międzyrzec Podlaski

Katarzyna Chwedczuk – IV miejsce

Sebastian Żylik – IV miejsce

w Indywidualnych Biegach Przełajowych – 23. 05. 2014 r. Rokitno

 

Ponadto nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas Indywidualnych Biegów Ulicznych oraz Katyńskich Otwartych Biegów Powiatowych w Terespolu.

Więcej…
 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W LA 2012 – 2013

Drukuj PDF

14 maja 2013 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunką – nauczycielką wychowania fizycznego Panią Renatą Sikorą, brali udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS w Lekkiej Atletyce rozgrywanych w Zamościu na stadionie KS Agros. Najlepsi wśród naszych zawodników byli:

Adam Czernik – III miejsce w pchnięciu kulą
Arkadiusz Domański – IV miejsce w skoku wzwyż
Sebastian Mazurkiewicz – IV miejsce w rzucie oszczepem.

Ponadto startowali: Daniel Piotrowicz, Daniel Kowieski, Mateusz Caruk

Więcej…
 

ZAWODY BIEGOWE 2012 – 2013

Drukuj PDF

Uczniowie naszej szkoły startowali jesienią 2012 r. w zawodach  biegowych zdobywając punkty indywidualnie i drużynowo, podczas m. in.: Biegów Ulicznych w Terespolu i Finału Powiatu Ligi Lekkoatletycznej w Białej Podlaskiej.

Najlepsi zawodnicy w Biegach Ulicznych: Żylik Sebastian, Piotrowicz Daniel, Łukaszuk Anna, Dzik Mateusz, Omelaniuk Kamil.

Najlepszy w Finale Powiatu Ligi Lekkoatletycznej był Mateusz Caruk, który zajął I miejsce w biegu na dystansie 100 m.

Więcej…
 


Strona 1 z 3

  • 1.JPG
  • 1a.JPG
  • 1b.jpg
  • 1c.JPG
  • 1d.JPG
  • 1e.JPG
  • 1f.JPG
  • 1g.JPG
  • 1h.JPG
  • 1i.JPG
  • 1j.JPG
  • 1k1.JPG
  • 1k2.JPG
  • 1k3.JPG
  • 1k4.JPG
  • 1k5.JPG
  • 1k6.JPG
  • 1k7.JPG
  • 1k8.JPG
  • 1k9.JPG
  • 20.JPG
  • 21.JPG
  • 22.JPG
  • 23.JPG
  • 23a.jpg
  • 24.jpg
  • 25.JPG
  • 26.JPG
  • 27.JPG
  • 28.jpg
  • 29.JPG
  • 30.JPG
  • 31.JPG
  • 32.JPG
  • 33.JPG
  • 33a.JPG
  • 33b.JPG
  • 33c.JPG
  • 34.JPG
  • 35.JPG
  • 36.JPG
  • 36a.JPG
  • 37.JPG
  • 38.JPG
  • 39.jpg
  • 39a.jpg
  • 39b.jpg
  • 40.jpg
  • 41.JPG
  • 42.jpg
  • 43.JPG
  • 44.jpg
  • 45.jpg
  • 46.JPG
  • 47.JPG
  • 48.JPG
  • 50.jpg
  • 51.JPG
  • 52.JPG
  • 53.JPG
  • 54.JPG
  • 55.JPG
  • 56.JPG
  • 57.jpg
  • 58.jpg
  • 59.JPG
  • 60.JPG
  • 60a.JPG
  • 61.JPG
  • 62.JPG
  • 63.jpg
  • 64.jpg
  • 65.JPG
  • 66.JPG
  • 67.JPG
  • 67a.JPG
  • 67b.JPG
  • 68.jpg
  • 69.jpg
  • 70.jpg
  • 71.jpg
  • 72.jpg
  • 73.jpg
  • 73a.jpg
  • 74.JPG
  • 75.JPG
  • 76.JPG
  • 77.JPG
  • 78.JPG

Od roku 2007 Szkoła  prowadzona jest przez Ministra Rolnictwa
i Rozwoju Wsi


KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY

Aktualności
Plan zajęć